Keratin, saçlarımızın %72'sini oluşturan ve zayıf saçları güçlendiren mucize bir proteindir. Yüzdeki kırışıklıkları gidermede botoks yöntemi kullanıldığı gibi, bu keratin proteinleri de yıpranan, aşınan saç yüzeyini dolgu yaparak  pürüzsüz ve parlak ve daha kalın yapmasıyla saçları daha sağlıklı görünüme kavuşturur. Özellikle boyama, şekillendirme, düzleştirme ve güneş, deniz, radyasyon, stres, sülfat, paraben, tuz gibi etkenlerden oluşan saç  problemleriniz, artık evde yapacağınız saf keratin içeren Saç Botoksu ile son buluyor. Evde Saç Botoksu yapmanın en iyi yolu, saça Katkısız Keratin Yüklemektir.
₺29,00KDV Dahil

İçerdiği E vitamini, omega 9 ve omega 6 bileşimleri sayesinde hücrelerin yenilenmesini sağlar. Cildin genç kalması için savaşır. Saç ve saç derilerinin beslenmesine faydalı olur ve saçların kuvvetlenmesine yüksek oranda katkı sağlar. Saç diplerinize ulaşmasını sağlayınız.

Saçlarınızı ıslattıktan sonra az miktarda Argan Şampuanını masaj yaparak uygulayınız 2 - 3 dakika beklettikten sonra durulayınız.


₺20,00KDV Dahil

İçerik: Aqua, Setil Steril Alkol, Gliserin Mono Stearat, Mpg, Gliserin, Parafin Likit, Vazelin, Dimeticone, Benzefenol-3, Stearic Acid, Titanyumdioksit, Bismuth, Nipajin m Sodyum, Trietinolamine, Fragrance

Kullanım Önerisi: Günde 2 kez temiz cilde masaj yaparak uygulayınız. Güneş ışığından uzak, kuru ve çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Göze temastan kaçınız.


₺79,00KDV Dahil

E vitamini yönünden, cilt bakımı ve sağlık amaçlı olarak kullanılan diğer doğan ürünlerden (palmiye ve zeytin yağı vs.) birkaç misli daha üstündür. Doğal Yapısı içinde ; * 70 mg üzerinde E vitamini * 47,1% oranıda Omega 9 olarak bilenen "Oleik Asit" * 33,8% oranında Omega 6 olarak bilenen "Linoelik Asit" içerir. * Ayrıca yüksek oranda "Tekoferol" "Squqlene" "Steroller" ve "Polifenoller" gibi bileşenlere sahiptir. Ürünümüz Bio sertifikalıdır. Saçınıza uygulayacağınız Argan yağı ile kepeklerde, elektriklenmelerden, dökülmelerden ve kırılmalardan kurtulabilirsiniz. 


₺59,00KDV Dahil

KERATİN YAĞI Doğanın kalbinden mucizevi yağlar 100 mL / 3.4 FL.OZ. Keratin saçı oluşturan önemli proteinlerden biri olan ve birbirlerine sülfür köprüleri ile bağlı olan keratin moleküllerinden oluşmaktadır. Kimyasal işlemler ve dış etkenler saçı birbirine bağlayan sülfür köprülerini kırarak, zamanla hasara sebep olmaktadır. Bu hasarları giderebilmek ve saçın daha sağlıklı bir yapıya kavuşabilmesi için saçlara keratin yüklemesi yapılması gerekmektedir. Keratin, saçlarınızın kısa sürede daha sağlıklı bir yapıya kavuşarak, parlak bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Zarar görmüş keratin tabakasını yeniden yapılandırarak, saçlarda meydana gelen kırılma ve kopmaları engellemeye yardımcı olur. • Aşırı yıpranmış ve yorgun saçları onarır • Saç gücünü ve elastikiyetini arttırır • Saçlarınıza ekstra hacim kazandırır • Kuru ve tiftik gibi olmuş saçları kurtarır • Keratin proteini saça hızla enjekte olarak ilk kullanımda farkı hissedersiniz • Saçın iç katmanlarına kadar inerek komple yapılanma sağlar • Saç boyanızın ömrünü uzatır • Uzun süre kalıcı bakım ve onarım sağlar • Işıltılı ve parlak saçlar


₺49,00KDV Dahil