Gıda Takviyeleri

Sağlıklı Yaşamın devamı için içerdiği etken maddeler sayesinde Gıda Takviyeleri içerisinde yer almayı başarmış  Balen Alıç Ekstraktı Kapsül bitki ekstraktları ve gıda takviyeleri konusunda kendisini geliştirmiş ve bu alanda zirve markalardan biri olma yolunda ilerliyor. Alanındaki tüm kalite belgelerine haiz olan Balen kalite konusunda kendisini diğer piyasa ürünlerinden ayırmayı başarmıştır. Kullanım bilgisi ürün üzerinde belirtilmiştir.
₺55,00KDV Dahil

Dilediğiniz zaman Balen B kompleks Kapsül siparişinizi www.urunsende.com sitemizden verebilirsiniz.

Balen B Kompleks Kapsül İçindekiler: B Vitaminleri Karışımı (%68) ( Tiamin Mononitrat-Vitamin B1, D Pantotenat, Kalsiyum-VitaminB5, Nikotinamid-Vitamin B3, Siyanokobalamin-Vitamin B12, Riboflavin-Vitamin B2, Piridoksin Hidroklorür-Vitamin B6, D-Biotin-Biotin, Folat-Folik Asit), Bitkisel Kapsül (Hidroksipropil metil selüloz, Su, Kıvam Arttırıcılar: Agar, Karragenan, Stabilizör: Sodyum sitrat), Maltodekstrin.

₺60,00KDV Dahil

Bal Kabağı Çekirdeği Yağı 100 Yumuşak Kapsül ürünü içerisinde; Bal Kabağı (Cucurbita moschata) Çekirdeği Yağı, Kapsül (Sığır Jelatini, Nem Verici: Gliserol, Su) bulunmaktadır.

Bal Kabağı Çekirdeği Yağı 100 Yumuşak Kapsül kullanılışı; Yetişkinler için günde iki kere birer kapsül kullanılması tavsiye edilir.


₺59,00KDV Dahil
 Balen beautycap saç dökülmelerine karşı ve ışıl ışıl parlayan güçlü sağlıklı saçlara  kavuşmanız için özel olarak hazırlanmış olup saçınızın ihtiyacı olan vitaminler, mineraller ve bitki özleri içeren bitkisel kapsüldür.
₺49,00KDV Dahil

600 e yakın karotenoid vardır. Karotenoidler, meyve ve sebzelere  rengini veren maddelerdir . Karotenoidler , Provitamin A olarak da bilinmektedir. A vitaminin ön maddesi olup bu karotenoidlerin hepsi A vitaminine dönüşmezve dönüşme oranı en fazla olan ise beta karotendir.

Güçlü bir anti oksidan yapısına sahip olan Beta karotenin bağışıklık sistemini destekleyerek enfeksiyona karşı mücadelede etkin rol oynamaktadır. Karaciğer de A vitaminine dönüştürülen Beta Karotenin gece görüşü için gerekli olan rodopsin pegmentine çevrilmek üzere gözün retina tabakasına taşınır ve bu durum az ışıklı ortamlarda görme işlemini sağlamaktadır. Göze olan yararları araştırması kapsamında katarakt oluşumunu engelleyebileceği görülmüştür. Ağız, yemek borusu, göğüs, miğde, kalın bağırsak kanserlerinin görülmesinde yetersiz Beta Karotenin alımıyla ilişkili olduğu tespit edilmiştir. Damar sertliği ve kalp krizi riskini azaltarak kötü kolesterolden kaynaklanan damar hasarlarının azalmasına yardım eder.

₺55,00KDV Dahil
Çinko vücut üzerinde 100 den fazla hormon ve enzim üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Bağışıklık sistemi üzerinde de önemli yere sahip olan çinko, vücut fonksiyonlarının yerine getirilmesinde önemli bir yer almaktadır. Bir insan vücudunda 2 – 3 gram arasında bulunması gereken çinko vücudumuzda tükürük bezi ve pankreas tarafından salgılanmaktadır. Kırmızı ve beyaz kan da yoğunlukta olan çinko kemik ve kas yapısında da önemli bir rol almaktadır. Halsizlik, uykusuzluk, kemik sağlığı, gece körlüğü, saç dökülmesi ve hamile sağlığını olumlu yönde etkilemektedir.
₺59,00KDV Dahil

Çörek Otu içeriğin de bulunan A, H, C, B1, B2 ve B6 vitaminlerini ve mineral olarak selenyum, çinko, magnezyum içeren çörek otu içerdiği en önemli bileşim ise thymol türevi olmakla birlikte vitamin ve mineral açısından zengin bir içeriğe sahiptir.

Atardamarlarda katman birikimine ve damar tıkanmalarına sebep olan kolesterol türü olan LDL, kan şekeri düşmesi ve bağışıklık sistemini destekleyici etkiye sahip olan Çörek Otu Yağı Kapsülü solunum sistemi hastalıkların da ve hazımsızlık problemlerine yardımcı olmaktadır.

 

₺59,00KDV Dahil
Vücudumuzda birçok göreve sahip olan karaciğer, sigara, alkol, kronik rahatsızlıklar için kullanılan ilaçlar ve çevresel faktörler sebebiyle zarar görmekte ve bu olumsuz etkenler vücudun tüm sisteminin bozulmasına sebep olmaktadır. Deve Dikeni Ekstraktı, içeriğin de bulundurduğu deve dikeni özü ile karaciğeri olumsuz durumlara karşı korumaya yardımcı olur ve karaciğer hücrelerini zararlı maddelerden temizlenmesine yardımcı olur. Takviye gıda olarak kullanım kolaylığı sağlamaktadır.
₺49,00KDV Dahil

Enginar 60 Kapsül ürünü içerisinde; Enginar (Cynara scolymus) Ekstraktı (%42,10), Deve Dikeni (Silybum marianum) Ekstraktı, Bitkisel Kapsül (Hidroksipropil metil selüloz, Su, Kıvam Arttırıcılar: Agar, Karragenan, Stabilizör: Sodyum Sitratlar) bulunmaktadır.

Enginar 60 Kapsül kullanılışı; Yetişkinler (16 yaş ve üzeri bireyler) için günde üç kere birer kapsül kullanılması tavsiye edilir.

₺59,00KDV Dahil

Balen Forwoman 120 Kapsül (Bayanlar İçin)

Balen Forwoman Kapsül siparişiniz özenle paketlenerek gönderilmektedir. sifamarketim.com dan satın aldığınız Balen Forwoman Kapsül siparişinizi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Şifa Marketim’ den saat 15:00 a kadar vermiş olduğunuz siparişler genellikle aynı gün içerisinde gönderilmektedir.

Dilediğiniz zaman Balen Forwoman Kapsülü siparişinizi www.urunsende.com veya 0216 3670688 nolu telefon hattımızdan verebilirsiniz.

Balen Forwoman Kapsül ne işe yarar? Balen Forwoman Kapsül Faydaları nelerdir?

Balen Forwoman Kapsül Kadın sağlığı için hazırlanmış olan bitki özlerinden oluşan bitkisel gıda takviyesidir.

Balen Forwoman içeriğinde neler var?

Ürün İçeriği: (Her bir kapsül)

Don Quai Ekstraktı            150 mg

Hayıt Tohumu Tozu           150 mg

Civanperçemi Ekstraktı      100 mg

Aslan Pençesi Ekstraktı      100 mg

Bitkisel Kapsül İçeriği: Hidroksipropilmetilselüloz, Selüloz, Su, Sodyum Aljinat 

Ürün Gramajı: 500 mg * 120 kapsül

Balen Forwoman Kapsül Nasıl Kullanılır?

Kullanım Şekli: Takviye edici gıda olarak tüketilir. Yetişkinler için günde 2 kez, 1' er kapsül kullanılması önerilir.

Uyarı: Serin ve rutubetsiz ortamda, ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Emniyet Bandı kopmuş ambalajları satın almayınız.

** İlaç Değildir. Gıda Takviyesi Olarak Tüketilir **

** Türk Gıda Kodeksi' Ne Uygundur **

₺69,00KDV Dahil

Sağlıklı Yaşamın devamı için içerdiği etken maddeler sayesinde Gıda Takviyeleri içerisinde yer almayı başarmış  Balen For Men Kapsül bitki ekstraktları ve gıda takviyeleri konusunda kendisini geliştirmiş ve bu alanda zirve markalardan biri olma yolunda ilerleyen Balen Bitkisel Ürünler Arı Mühendislik Tesislerinde üretilmiştir. Alanındaki tüm kalite belgelerine haiz olan Balen kalite konusunda kendisini diğer piyasa ürünlerinden ayırmayı başarmıştır. Kullanım bilgisi ürün üzerinde belirtilmiştir.

₺79,00KDV Dahil
arlığını sürdüren en eski ağaçlardan biri olan Gingko Biloba ağacı özünde barındırdığı flovan, terpen molekülleri ve organik asit bileşenleriyle antioksidan özelliğine sahiptir.Beyin hücreleri düşük oksijen seviyesine karşı oldukça hassas oldukları için hemen ölürler. Gingko Biloba  kan dolaşımını artırmaya yardımcı olur. Kan dolaşımının hızlanması beyne bol oksijen gitmesini sağlar. Bacaklarda ki az kan basıncından kaynaklı olarak topallama ve ağrılı durumların önlenmesinde yardımcı olarak ağrısız yürüme mesafesinin iyileştirilmesinde katkıda sağlar. İçeriğin de aktif olarak bulunan ginkgolidesin maddesi anafilaktik şok ve astım gibi alerjik reaksiyonlar ve işitme kaybını önlemeye yardımcı olur.
₺49,00KDV Dahil
Sağlıklı Yaşamın devamı için içerdiği etken maddeler sayesinde Gıda Takviyeleri içerisinde yer almayı başarmış  Balen Glukozamin Kondroitin MSM Boswelia bitki ekstraktları ve gıda takviyeleri konusunda kendisini geliştirmiş ve bu alanda zirve markalardan biri olma yolunda ilerleyen Balen Bitkisel Ürünler Arı Mühendislik Tesislerinde üretilmiştir. Alanındaki tüm kalite belgelerine haiz olan Balen kalite konusunda kendisini diğer piyasa ürünlerinden ayırmayı başarmıştır. Kullanım bilgisi ürün üzerinde belirtilmiştir.
₺129,00KDV Dahil
Eklem kıkırdağının temel yapı taşlarındanda olan Glukozamin ve Kondroitin Sülfat ile ilgili yapılan araştırmalar osteoartrit kaynaklı eklem ağrılarında yararlı olabileceğini göstermektedir. Glukozamin antienflamatuar etkisiyle hastaların %80’inde ağrının hafiflemesini sağlar. Ağrının azalmasında ibuprofene göre daha etkin olduğu birçok çalışmada gösterilmiştir. İtalya’da Siena Hastanesi’nde yapılan bir klinik çalışmada 30 hastaya 3 ay boyunca günde 1500 miligram glukozamin sülfat preparatı verilmiş ve sonuçta glukozamin sülfat kullanan hastaların ağrılarında belirgin bir azalma ile plasebo gurubuna göre ağrı kesici veya iltihap giderici ilaca olan ihtiyacın da belirgin şekilde azaldığı tespit edilmiştir. İtalya’daki Pavia Üniversitesi’nde ve Rota Araştırma Laboratuvarları’nda yapılan bir çalışmada osteoartrit sebebiyle hastaneye yatan 80 hastanın bir kısmına günlük 1500 miligram glukozamin sülfat, diğer bölümüne ise plasebo verilmiştir. 1 ay sonra hastaların kalça ve diz kıkırdaklarından örnekler alınarak elektron mikroskobu altında incelediğinde; glukozamin sülfat kullanan hastaların kıkırdakları,  düzgün bir kıkırdak yüzeyine yakın bir görünüm sergilerken plasebo gurubundaki hastaların kıkırdaklarının ise pürüzlü lifli yüzey şeklinde olduğu görülmüştür.
₺119,00KDV Dahil
Sağlıklı Yaşamın devamı için içerdiği etken maddeler sayesinde Gıda Takviyeleri içerisinde yer almayı başarmış  Balen Gotu Kola At Kestanesi Ekstraktı Kapsül bitki ekstraktları ve gıda takviyeleri konusunda kendisini geliştirmiş ve bu alanda zirve markalardan biri olma yolunda ilerleyen Balen Bitkisel Ürünler Arı Mühendislik Tesislerinde üretilmiştir. Alanındaki tüm kalite belgelerine haiz olan Balen kalite konusunda kendisini diğer piyasa ürünlerinden ayırmayı başarmıştır. Kullanım bilgisi ürün üzerinde belirtilmiştir.
₺45,00KDV Dahil

Hayıt Meyvesi 60 Kapsül ürünü içerisinde; Hayıt Meyvesi (Liyofilize) Bitkisel Kapsül (Hidroksipropil metil selüloz, su, Agar, Karragenan, Sodyum Sitratlar) bulunmaktadır.

Hayıt Meyvesi 60 Kapsül kullanılışı; Yetişkinler için günde bir kapsül kullanılması tavsiye edilir.

₺40,00KDV Dahil
Sağlıklı Yaşamın devamı için içerdiği etken maddeler sayesinde Gıda Takviyeleri içerisinde yer almayı başarmış  Balen Kalsiyum Magnezyum Çinko Kapsül bitki ekstraktları ve gıda takviyeleri konusunda kendisini geliştirmiş ve bu alanda zirve markalardan biri olma yolunda ilerleyen Balen Bitkisel Ürünler Arı Mühendislik Tesislerinde üretilmiştir. Alanındaki tüm kalite belgelerine haiz olan Balen kalite konusunda kendisini diğer piyasa ürünlerinden ayırmayı başarmıştır. Kullanım bilgisi ürün üzerinde belirtilmiştir.
₺59,00KDV Dahil

Kediotu Kökü Ekstraktı, bir çok Avrupa ülkelerinde de kullanılmakta olup Valerian adı ile anılırken bizim ülkemiz de Kediotu olarak bilinmektedir. Bitkisel gıdalarla tedaviler arasın da yer önemli bir yer sahip olan kediotu kökü ekstraktı, kaslarda gerilme, uykusuzluk, fiziksel performans düşüklüğü, gündüz mahmurluğu gibi yaşam kalitesini düşüren durumların giderilmesinde takviye gıda olarak kullanılmaktadır. Strese bağlı spazm ve ağrıların hafiflemesine yardımcı olmaktadır.

₺59,00KDV Dahil
Çin tıbbın da yüzyıllardır kullanılan Cinseng vücut üzerinde çeşitli yararları olan bir kök bitkisidir.  Kırmızı Cinseng  Kapsül hücrelerin yenilenmesini sağlayarak uzun süre kullanım gerektiren bununla birlikte etkilerini gösteren bir gıda takviyesidir. Olumlu etkileri yapısında bulundurduğu kimyasal bileşenlerle birlikte Ginsenosit denilen maddenin de etkili olduğu bilinmektedir.
₺59,00KDV Dahil
Balen Ginseng Ginkgo Biloba Tablet sağlığınız için hazırlanmış olan bitkisel takviye edici gıda ürünüdür.
Ginseng içerisinde aktif madde olarak ginsenoit içerir ve dünyadaki en güçlü bitki olarak bilinir. Ginkgo biloba özü, güçlü antioksidan özelliklere sahip iki bileşeni olan flavonoid ve terpenoid içerir.
₺59,00KDV Dahil
Sağlıklı Yaşamın devamı için içerdiği etken maddeler sayesinde Gıda Takviyeleri içerisinde yer almayı başarmış  Balen Koenzim Q10 Kapsül bitki ekstraktları ve gıda takviyeleri konusunda kendisini geliştirmiş ve bu alanda zirve markalardan biri olma yolunda ilerleyen Balen Bitkisel Ürünler Arı Mühendislik Tesislerinde üretilmiştir. Alanındaki tüm kalite belgelerine haiz olan Balen kalite konusunda kendisini diğer piyasa ürünlerinden ayırmayı başarmıştır. Kullanım bilgisi ürün üzerinde belirtilmiştir.
₺59,00KDV Dahil
Sağlıklı Yaşamın devamı için içerdiği etken maddeler sayesinde Gıda Takviyeleri içerisinde yer almayı başarmış  Balen Köpek Balığı Kıkırdağı Kapsül bitki ekstraktları ve gıda takviyeleri konusunda kendisini geliştirmiş ve bu alanda zirve markalardan biri olma yolunda ilerleyen Balen Bitkisel Ürünler Arı Mühendislik Tesislerinde üretilmiştir. Alanındaki tüm kalite belgelerine haiz olan Balen kalite konusunda kendisini diğer piyasa ürünlerinden ayırmayı başarmıştır. Kullanım bilgisi ürün üzerinde belirtilmiştir.
₺69,00KDV Dahil
Sağlıklı Yaşamın devamı için içerdiği etken maddeler sayesinde Gıda Takviyeleri içerisinde yer almayı başarmış  Balen Kudret Narı Propolis Kapsül bitki ekstraktları ve gıda takviyeleri konusunda kendisini geliştirmiş ve bu alanda zirve markalardan biri olma yolunda ilerleyen Balen Bitkisel Ürünler Arı Mühendislik Tesislerinde üretilmiştir. Alanındaki tüm kalite belgelerine haiz olan Balen kalite konusunda kendisini diğer piyasa ürünlerinden ayırmayı başarmıştır. Kullanım bilgisi ürün üzerinde belirtilmiştir.
₺55,00KDV Dahil
Balen Migrover 7 farklı bitkisel ekstrakt ve 4 farklı vitamin ve mineralin uyumnlu birleşimi ile özenle tasarlanarak hazıralanmıştır. 
Kulanımı: Yetişkinler için günde 2 kapsül kullanılması tavsiye edilir.
Balen Migrover içeriğinde;
Magnezyum
Koenzim Q-10
Riboflavin (Vitamin B2)
Vitamin B9 (Folik Asit)
Feverfew Ekstresi
Kişniş Tozu
Aslanpençesi ekstresi
Biberiye ekstresi
Dong Quai ekstresi
Ginkgo Biloba ekstresi
Zencefil Ekstraktı
bulundurur.
₺59,00+ KDV

Omega-3 yağları, doymamış yağ asitleri grubuna dahil olan yağ asitleridir. Omega 3, insan vücudu tarafından üretilemez, bu yüzden dışarıdan alınması gerekir. Badem, fındık, keten tohumu, somon, uskumru gibi gıdalarda bulunan Omega-3, günümüzde kapsül olarak da alınabilmektedir. 

Temel Omega-3 yağ asitleri alfa-linolenik asit, eikosapentaenoik asit EPA ve dokosaheksaenoik asit DHA’dır. Alfa-linoleik yağ asidi bitkisel kaynaklı olup dereotu, semizotu, tere gibi yeşil yapraklı sebzelerde bulunurken, hayvansal kaynaklı olan EPA ve DHA sadece derin deniz balıkları, bazı algler ve balık yumurtasında (havyarda) bulunmaktadır.
Omega-3 ihtiyacı genel olarak anne karnında başlar ve yaşlılık dönemi de dahil olmak üzere her evrede görülür. Vücudumuzda besinlerle alınan alfa-linoleik yağ asidinden EPA ve DHA dönüşümü olmakla beraber bu dönüşümün özellikle çocuklarda ve yaşlılarda yeterli olmaması nedeniyle günlük beslenme ile alınamadığı durumlarda takviye edici gıdalar ile EPA ve DHA’nın alınması gereklidir.

₺39,00KDV Dahil

Omega-3 yağları, doymamış yağ asitleri grubuna dahil olan yağ asitleridir. Omega 3, insan vücudu tarafından üretilemez, bu yüzden dışarıdan alınması gerekir. Badem, fındık, keten tohumu, somon, uskumru gibi gıdalarda bulunan Omega-3, günümüzde kapsül olarak da alınabilmektedir. 

Temel Omega-3 yağ asitleri alfa-linolenik asit, eikosapentaenoik asit EPA ve dokosaheksaenoik asit DHA’dır. Alfa-linoleik yağ asidi bitkisel kaynaklı olup dereotu, semizotu, tere gibi yeşil yapraklı sebzelerde bulunurken, hayvansal kaynaklı olan EPA ve DHA sadece derin deniz balıkları, bazı algler ve balık yumurtasında (havyarda) bulunmaktadır.
Omega-3 ihtiyacı genel olarak anne karnında başlar ve yaşlılık dönemi de dahil olmak üzere her evrede görülür. Vücudumuzda besinlerle alınan alfa-linoleik yağ asidinden EPA ve DHA dönüşümü olmakla beraber bu dönüşümün özellikle çocuklarda ve yaşlılarda yeterli olmaması nedeniyle günlük beslenme ile alınamadığı durumlarda takviye edici gıdalar ile EPA ve DHA’nın alınması gereklidir.

₺39,00KDV Dahil

Omega 6 gurubu içerisinde yer alan Primroz Yağı Kapsülü  esansiyel bir yağ asidi olan gama-linolenik asit ( GLA ) içermektedir. Bu asir türü vücut için çok önemli bir yere sahiptir. Hücre zarının yapısında bulunan GLA metabolizma için gerekli olan bütün bileşenlerin üretimi için gereklidir.

Diyabet hastalığının sebebiyet verdiği ayak karıncalanması, bacakta uyuşma gibi rahatsız edici durumlarda, egzama gibi rahatsızlıklarda, kronik yorgunluğa iktidarsızlık ve kısırlığa iyi gelmekle birlikte saç dökülmesi, kalp sağlığı adet dönemi sancılarında da olumlu etkileri görülmektedir.

₺45,00KDV Dahil
 Arıların değişik bitki ve ağaç kabuklarını çiğneyerek elde ettikleri macuna bazı enzimlerini eklemeleriyle ortaya çıkar. Antibiyotik olmadığı halde çok yüksek antibiyotik etkiler gösterebilmesi ve bu etkileri sadece enfeksiyona ya da hastalıklı dokuya yöneltmesi en dikkat çekici özelliklerindendir. Propolis antiviral ve antibakteriyeldir. Diş sağlığı, deri hastalıkları, sindirim sistemi sorunlarının çözülmesine katkıları vardır. Pek çok zararlı bakteri ve mantar çeşidini engelleyici özelliktedir.Anti-bakteriyel, anti-fungal(mantar), anti-viral, ateş düşürücü, antiseptik ve kolesterol düşürücüdür. Gözün yüksek basıncını azaltır.Soğuk algınlığına iyi gelir. Ağız içi sağlığı ve sindirim sorunlarının giderilmesi için kullanılır. İçeriğindeki flavonoid oranı yüksektir. Flavonoidler bilindiği gibi en güçlü antikoksidanlardandır.
₺59,00KDV Dahil
Propolis, Saf Su,
Oluşumunda arıların polen ve enzim katkısı bulunmaktadır.
Ürün Özellikleri
   Yapılan araştırmalarda sıvı propolisin antimikrobiyal etkisinin olduğu belirlenmiştir.
  Bağışıklık sistemini güçlendirmeye, üst solunum yollarını rahatlatmaya, geniz akıntısı ve sinüziti azaltmayı desteklemeye yardımcı olur.
  Ürün içerisinde alkol bulunmamaktadır. Tamamen doğal yollarla imal edilmiştir.
Ürün Kullanımı
   Ürünü damlalıklı kutu içerisinde günde 2 kere 5’er damla su, meyve suyu gibi ürünlere katılarak kullanılabildiği gibi direk olarak ağızdan da alınabili
₺49,00KDV Dahil

Balen Reston Gıda Takviyesi 7 farklı bitki ekstaktı, 3 mineral ve vitamin kullanılarak tasarlanmış bir üründür.

Kullanımı: 

Yetişinler (16 yaş ve üzeri bireyler) için günde 2 tablet tüketilmesi tavsiye edilir

  • Vitamin C
  • Vitamin B9
  • Sarı Kantaron Ekstresi
  • Melissa Ekstresi
  • Kedi Otu Kökü Ekstresi
  • Pasifflora Ekstresi
  • Rezene Bitkisi Tozu
  • Şerbetçiotu Ekstresi
  • Gingko Biloba Ekstresi
₺69,00KDV Dahil

Uzun dönemlerdir insan sağlığına oldukça faydalı olduğu bilinen sarımsak kullanımı açısından kolaylık sağlamak amaçlı olarak kapsül, toz haline getirilip tüketilmeye başlanmıştır. Kükürtlü bileşenlerden oluşan sarımsağın özünde yer alan Alicin’in insan sağlığı üzerinde en etkili madde olduğu saptanmıştır.

2 defa sabah ve akşam yemeklerinden önce kullanımı önerilmektedir.

₺39,00KDV Dahil

Tarçın, sindirim sistemini düzenlemesi ve Termiye ise kolestrol ve kalp rahatıszlıklarına iyi gelmesiyle  bilinmekte olan bir bitkilerdir. Genel olarak Tarçın Termiye Kapsülü,  tip 2 diyabet hastalığı dediğimiz vücudun insülin direncinin bulunduğu fakat insülin salgılamakta zorluk yaşadığı durumu, kap ve kan dolaşımı rahatsızlıkları olan kardiyavasküler hastalılara karşı koruma sağladığı belirlenmiştir.


₺49,00KDV Dahil

Nefes aldığınız her saniye vücutta belli bir oranda radikal oluşmaktadır. Radikal oluşumuna sigara, hava kirliliği, ultraviyole ışınları, radyasyon gibi çevresel faktörler de etki etmektedir. Radikaller eksik elektronlarını hücre zarından ve hücre içindeki DNA ve RNA’dan almaya çalışır, yani hücre zarına, DNA ve RNA’ya sataşırlar ve zarar vererek yapısının bozulmasına sebebiyet verirler. Yapılan araştırmalara göre Üzüm Çekirdeği Ekstraktında bulunan güçlü anti oksidan vücutta bulunan serbest radikallerin etkisiz hale getirilmesini sağlar.


₺49,00KDV Dahil

Chitosan ekstratı – Garsiniya ekstratı – Yeşilçay ekstratı – Kahve Çekirdeği – Ahududu Ketenu – Krom Pikolinat – Çinko içermektedir.

İçeriğinde Chitosan ekstratı,Garsiniya ekstratı, Yeşilçay ekstratı,Kahve Çekirdeği, Ahududu Ketenu, Krom Pikolinat,Çinko bulunan Balen Vit Form 1000 mg – 90 Tablet takviye edici gıda ürünüdür.

₺79,00KDV Dahil

aban Mersini Meyvesi, C vitamini, E vitamini, A vitamini, selenyum, çinko ve fosfor gibi diğer antioksidan bileşikler, flavonoidler, antioksidan olarak adlandırılan karotenoidlerin özel gruplarını içeren ve hepsi de sağlık açısından çok faydalı olan maddeler vardır. Yaban Mersini, “superfood” olarak adlandırılan bir yiyecektir. Bu şekilde adlandırılmasının nedeni çok yüksek antioksidan kapasitesine sahip olmasıdır.

Yaban mersini içerisinde bulunan antosiyanin pigmenti (meyveye rengini veren madde) çok güçlü bir antioksidandır. Bunun yanında, C vitamini açısından da zengindir ve C vitamini de antioksidan etki gösteren vitaminlerden biridir.

₺59,00KDV Dahil

Ölmez Ağaç, Hayat Ağacı olarak da bilinen zeytin ağacı yaprağı özünde bulundurduğu oleuropein Maddesi ile anti-bakteriyal, anti-kanserojen, anti-viral ve anti-vungal gibi rahatsızlıklara destek ürünü olarak kullanıldığı ve ayrıca fayda sağladığı ispat edilmiştir. Virüs ve mikrop öldürücü etkisi sayesin de vücudun dinç kalmasına ve direnç kazanmasına yardımcı olan Balen Zeytin Yaprağı Ekstraktı klinik araştımalar sonucu kalp rahatsızlığı ve kalp yetmezliği ve kalp damar tıkanıklığı gibi rahatsızlıkları gidermeye yardımcı olur.

 

₺49,00KDV Dahil